את במלוא מובן המילה הקמתי בשנת 1996, עם סיום לימודיי אצל כוהנת התחום בארץ,
תרצה גרנות ז"ל.
לתרצה, דמות צבעונית בשחור וג'ינס, אני חבה כמה מעקרונות הברזל שעדיין מהדהדים בראשי, צלצל והדהד.
כהוקרה, מקדישה שורת דומייה לזכרה
"___________________________________________________"

ונחזור אלי,
ההחלטה לפתוח משרד עצמאי (ולא להתפתות אל זרועות תעשיית משרדי הפרסום) כנראה השפיעה מאד על האופן שבו עיצבתי את ההתמחות המקצועית שלי.
הקשר הישיר עם הלקוחות זימן לי היכרות קרובה יותר עם העולם כמו שהוא נראה מהצד שלהם והמחויבות להפיק עבורם מקסימום אפקטיביות הובילה אותי לחיפוש הקשר החכם ביותר בין יצירתיות ללוגיקה.

עם השנים, החיבור בין "מילים" ל"אסטרטגיה" הלך והתהדק, התפתח והשתכלל.
ההגדרה הצרה של "קופירייטינג" התרחבה לפוטנציאל האדיר הטמון ב"מיתוג" כולל.
עוד ועוד אתגרים, יותר ויותר סקרנות, הביאו אותי לפתח שיטת עבודה רובדית המאפשרת ליצור עבור כל לקוח עולם- שפה ייחודית המתבטאת בטרמינולוגיה טקסטואלית וויזואלית ומבוססת על מיתוג מבדל, מובהק וזכיר.

מפרויקטים נקודתיים ועד תהליכי מיתוג מקיפים, שיטת עבודה זו מאפשרת לי להציע ללקוחות המשרד תהליך אפיון המטפל בכל רמות התדמית ומיושם בכל מדיה רלוונטית.
כל לקוח והיעדים שלו, כל לקוח ונקודת הזמן המפגישה בינינו.
ממותגים חדשים אל חברות המעדכנות את התדמית שלהן, מכאלה המרחיבות מנעד קהלים אל אלה המציעות מוצרים או שירותים חדשים - עבור כל אחד ואחת מהן נבנית תכנית עבודה ייחודית וייעודית ומורכב צוות קריאטיב מתאים.

וזה המקום גם להודות להם, ללקוחות המשרד בעבר ובהווה, ולקוות, בשבילם ובשבילי, שנמשיך לאתגר את עצמנו, לסלוד מהמובן מאליו, ליהנות משמחת הגילוי, להרגיש ולהתרגש, ולעולם לעולם, גדול כקטן, לא לוותר על השילוב ההדוק-  השילוש הבדוק - כבוד, תשוקה ודיוק.

תודה
עדי לי-אור יהלומי